Skład osobowy :: mgr inż. Anna Kozik

Dział: 2b. Laboratorium Korozji i Inżynierii Powierzchni (M-2)
Stanowisko:
e-mail: akozik@imn.skawina.pl

mgr inż. Anna Kozik  ukończyła studia na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej o specjalności Inżynieria Procesów Chemicznych.

Od  lutego 2012 r. pracuje w Instytucie Metali Nieżelaznych Oddział Metali Lekkich w  Skawinie na stanowisku  specjalisty w pionie badawczym.

Obecny zakres zainteresowań badawczych mgr inż. Anny Kozik obejmuje prace badawcze oraz ekspertyzy z zakresu chemicznej obróbki powierzchniowej ze szczególnym uwzględnieniem procesów wytwarzania powłok konwersyjnych (anodowe powłoki tlenkowe), powłoki metalowe i kompozytowe oraz  korozji i ochrony przed korozją aluminium oraz stopów aluminium, jak również magnezu i jego stopów. W swoim dorobku Pani Anna Kozik ma publikacje zarówno w polskich i zagranicznych czasopismach oraz recenzowanych materiałach konferencyjnych o tematyce inżynierii powierzchni.

 

Pani Anna Kozik jest członkiem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Metali Nieżelaznych przy Instytucie Metali Nieżelaznych Oddział Metali Lekkich w Skawinie.


wstecz

Oddział Metali Lekkich w Skawinie jest samodzielną placówką naukowo-badawczą będącą częścią holdingu Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach.

Instytut w Skawinie od ponad 50 lat zajmuje się tematyką badawczą związaną z przetwórstwem aluminium i stopów aluminium.

czytaj więcej

Nasz Instytut uczestniczy w programach badawczych wspieranych przez Unię Europejską :

Innowacyjna Gospodarka: MCITIM, Inkubator

Programy europejskie: CentrAL, AluTrans

Posiadamy również certyfikaty PCA - Certyfikat akredytacji  laboratorium badawczego i Det Norske Veritas, Certyfikat Systemu Zarządania

czytaj więcej

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych
Oddział w Skawinie
ul. Piłsudskiego 19
32-050 SKAWINA

tel.: (4812) 276-40-88 (centrala)
fax: (4812) 276-47-76
e-mail: oml@imn.skawina.pl


GPS: 49°58'10.703"N, 19°48'1.583"E

 

czytaj więcej

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...