Skład osobowy :: mgr inż. Monika Mitka

Dział: 2a. Laboratorium Metaloznawstwa i Analiz Chemicznych (M-1)
Stanowisko: Kierownik ds. Jakości
e-mail: mmitka@imn.skawina.pl

Mgr inż. Monika Mitka – absolwentka Wydziału Metali Nieżelaznych Akademii Górniczo-Hutniczej, specjalności Inżynieria produkcji i zastosowanie metali nieżelaznych. Po ukończeniu studiów w 2008r rozpoczęła pracę w Instytucie Metali Nieżelaznych, Oddziale Metali Lekkich w Skawinie jako specjalista inżynieryjno –techniczny, gdzie zajmuje się m. in.: - badaniami i analizą struktury materiałów na bazie aluminium i magnezu, do których wykorzystywana jest mikroskopia optyczna i elektronowa. - ilościową analizą obrazu, - pomiarami twardości i mikrotwardości. - organizacja oraz prowadzenie szkoleń dla klientów zewnętrznych w zakresie metalografii. Ponadto mgr inż. Monika Mitka pełni funkcję Kierownika ds. Jakości akredytowanego Laboratorium Metaloznawstwa i Analiz Chemicznych. Pani Monika posiada także uprawnienia auditora wewnętrznego systemu zarządzania jakością w laboratoriach wg wymagań normy ISO/IEC 17025.


Pracownik w projektach


wstecz

Oddział Metali Lekkich w Skawinie jest samodzielną placówką naukowo-badawczą będącą częścią holdingu Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach.

Instytut w Skawinie od ponad 50 lat zajmuje się tematyką badawczą związaną z przetwórstwem aluminium i stopów aluminium.

czytaj więcej

Nasz Instytut uczestniczy w programach badawczych wspieranych przez Unię Europejską :

Innowacyjna Gospodarka: MCITIM, Inkubator

Programy europejskie: CentrAL, AluTrans

Posiadamy również certyfikaty PCA - Certyfikat akredytacji  laboratorium badawczego i Det Norske Veritas, Certyfikat Systemu Zarządania

czytaj więcej

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych
Oddział w Skawinie
ul. Piłsudskiego 19
32-050 SKAWINA

tel.: (4812) 276-40-88 (centrala)
fax: (4812) 276-47-76
e-mail: oml@imn.skawina.pl


GPS: 49°58'10.703"N, 19°48'1.583"E

 

czytaj więcej

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...